Kinetic Sand

Armas ja lapsesõbralik lasteasjadele suunatud kauplus asub Telliskivi südames! Koht, kus leiad kõik vajaliku oma lapsele vanuses 0-16 aastat!

Oleme kaks õde, kelle sooviks on kokku koguda kõik tublid Eesti tegijad, kes teevad kvaliteetseid ja omapäraseid lasteriideid siin samas Eestis. Julgeme öelda, et just Nonas on kõige suurem valik Eesti lasteriideid ühes kohas. Kuna ise pooldame oma kodumaa kaupa siis soovime seda ka pakkuda kõigile lastevanematele.

Lisaks sellele oleme kokku kogunud ka palju erinevaid puidust mänguasju, mis on lastele arendavad ja säilivad kaua. Teame omast käest, kuidas plastmassist mänguasjad purunevad kiiretsti ja lärmakad vilkuvad mänguasjad kaotavad kiirelt lapse tähelepanu ja panevad ka lapsevanema kannatuse proovile. Puidust mänguasjad aga on vastupidavad ja säilivad mitmele lapsele mängimiseks pikkadeks aastateks. Lisaks sellele on nad ka ilusad ja paljud mänguasjad võivad võtta hoopis kodus lastetoas dekoratiivse elemendi positsiooni. 

Me oleme võtnud ka mõned välismaised tootjad oma poodi just eelkõige seetõttu, et tootevalikus oleks ka sokke, aluspesu, sukapükse, õueriideid, jalanõusid ja igapäevariideid, mis sobivad kõigi maitsega.

Seega võime öelda, et igaüks leiab midagi vajalikku endale Nonast!

Liis ja Kadriann