Ostutingimused

Ostutingimused

Käesoleval kodulehel ostu sooritades sõlmite ostu-müügilepingu müüjaga Mahekas OÜ.
Kui olete meile tellimuse ära saatnud ja oleme teile arve edastanud kinnitame, et leping on sõlmitud. Ostu sooritades meie kodulehelt võid olla kindel, et kõik teie andmed on konfidentsiaalsed ja meie ei esita neid kolmandatele osapooltele, kes neid võiks kuritarvitada.

Kauba tellimine
Selleks, et kaupa tellida valige sobiv toode ja lisage see ostukorvi. Kui soovite jätkata ostmist siis oodake natukene, kuni info toote ostukorvi lisamise kohta läheb ise eest ära ja saate jätkata ostlemist. Kui olete kõik sobivad tooted juba ostukorvi lisanud siis liikuge ostukorvi. Ostukorvis saate lisada oma kontaktandmed ja valida kauba kättesaamise variandid ja makseviisi, kuidas soovite tellimuse eest tasuda. Tellimuse kinnituse saadame teile ka kindlsti emaili peale.

Makseviisid
Meie kodulehel on võimalik maksta arvega ja ka pangalingi kaudu. Arve saadetakse teile e-maili peale, mille alusel saate tellimuse eest tasuda. Kasutades pangalinke on teil võimalik koheselt oma tellimuse eest tasuda. Lisaks sellele on võimalik ka kaubale ise järgi tulles Nona lasteasjade kaupluses aadressil Telliskivi 60 kohapeal tasuda sularahas või kaardiga - selleks võite lihtsalt näidata oma tellimust kassas.

Kauba kätte saamine
Kauba kätte toimetamisel on meile abiks Itella Smartpost ja Omniva pakiautomaadid. Ostu sooritades saate valida endale kõige sobivama kätte toimetamise variandi. Kauba saatmise kulu on 2,99 eurot. Kui soovite kaupa kätte saada väljaspool Eestit siis tuleb sellest meile eraldi teada anda, mille järel selgitame välja täpsemad saatmiskulud. Alati on võimalik kaubale järgi tulla ka Nona lasteasjade kauplusesse aadressile Telliskivi 60. Kui tellitud kauba summa ületab 40 eurot on postikulu teile tasuta! Kui soovite kullerteenust või kui kaup on liiga suur, et mahtuda pakiautomaati siis peab ostusumma olema üle 150 eur, et saada tasuta transporti. Kauba toimetame teieni kolme päeva jooksul peale tellimuse eest tasumist.

Kauba tagastamine
Ostetud kaupa on võimalik tagastada 14 päeva jooksul peale kauba üleandmist. Selleks tuleb saata tagastuse avaldus e-mailile nonatelliskivi@gmail.com, kus märgite ära ostja nime, ostukuupäeva, toote mille soovite tagastada, põhjuse, miks toode teile ei sobinud ja tellimuse numbri. Peale avalduse esitamist saate tagastada meile sobimatu kauba. Kauba võite tuua Nona lasteasjade kauplusesse aadressile Telliskivi 60 või siis saata tagasi Itella Smartposti või Omniva pakiautomaadi kaudu. Kui oleme kauba kätte saanud ja toote üle vaadanud (toode peab olema puhas, terve, korras ja kandmata – hinnasildid peavad olema küljes) siis kanname teile ostetud toote eest raha tagasi 14 päeva jooksul – tasume ka teie postikulu 2,99 eurot. Kui toode ei ole korras ja kaup on rikutud peate kompenseerima toote väärtuse vähenemise. Sellest anname kindalsti eelnevalt teile ka teada tõendusmaterjalidega teie e-maili peale.

Kauba välja vahetamine
Kaupa on võimalik ka välja vahetada, kui suurus ei sobinud. Seda kõike saate teha samuti 14 päeva jooksul ja samadel tingimustel nagu kauba tagastamine. Kui oleme vales suuruses kauba tagasi saanud saadame teile õige suurusega toote vastu.

Lisainfo
Kui teil on küsimusi siis võtke julgesti ühendust nonatelliskivi@gmail.com, helistage Nona lasteasjade kaupluse telefonile +372 58510772 või tulge julgesti Nona lasteasjade kuplusesse aadressile Telliskivi 60 kohapeale ja räägime!