Breden Meriinovoodriga Beebikombekas MAJOR Dinosaurus Helesinine

Vali suurus:
Vali värvus:
Tavahind: 69.90 €
Kogus:   Lisa korvi
Kogus: 1
Breden Meriinovoodriga Beebikombekas MAJOR Dinosaurus Helesinine
Kaubamärk: Breden
Tootekood: 2054914

100% meriinovillase voodriga kombekas on parim valik kui soovid last lihtsalt ja mugavalt riidesse panna ka talvisel ajal. Kombekas täidab nii esimese kui ka teise kihi funktsiooni. Talvel kasuta esimese ja ainsa kihina õuekombeka all ning kevad/sügis hooajal pealmise kihina õuekombeka asemel. Lisaks on meriinovoodriga kombekas väga hea valik autosõitude ajal, sügisest kuni kevadeni.

Kombekal on tagasikeeratavad soonikud, mis tagavad pikema kandmisaja. Pikalt avanev ja kahepoolne lukk hõlbustab riietumist. Luku otsas olev klapp kaitseb hõõrdumise eest.

Meriinovillane kombekas on parim esimese kihi riietus külmal ajal kuna reguleerib kehatemperatuuri ja hoiab beebi soojas. Kui laps peaks paksude õueriiete all higistama, imab meriino niiskuse endasse, kuid ei muutu samal ajal niiskeks ning lapsel ei hakka külm.

Meriinovilla saavad kanda ka kõige tundlikuma nahaga lapsed, sest meriinovill ei ”hammusta” ega ”torgi”. Meriinovill on antibakteriaalne ja sobib ka atoopilise nahaga lastele.

Kõiki Bredeni meriinotooteid võib pesta masinas vastava villapesu programmiga. Pealis: 95% GOTS orgaaniline puuvill 5% elastaan. Vooder: 100% Öko Tex® meriinovill.