FriendlyBands SunshineLoom Deluxe komplekt

Tavahind: 31.90 €
Kogus:   Lisa korvi
Kogus: 5
FriendlyBands SunshineLoom Deluxe komplekt
Kaubamärk: Friendly Bands
Tootekood: 1265

Sunshine Loom – Mõtle välja! Punu valmis! Jaga sõpradega!

Sunshine Loom on ümmargune meisterdamislaud kummirõngastest käepaelte, kaelakeede, sõrmuste ja paljude muude vahvate asjade meisterdamiseks. Sunshine Loom meistertamislaud on edasiarendus esialagsest kummirõngastest käevõrude tegemise lauast Rainbow Loom’ist.

Kasutades Sunshine Loom meisterdamisratast, pisikesi kummirõngaid (ehk heegelkumme) ja spetsiaalset konksu (või ka lihtsalt näppe), saate meisterada lõputult erinevaid käevõrusid, kaelakeesid ja veel palju muid lahedaid asju erinevates värvides ja mustrites.

Lisaks sellele, et käepaelade, kaelakeede, sõrmuste tegemine on lõbus, on sellel ka lisaboonused. Meisterdades arendavad lapsed ka oskusi, mis on olulised nende arengu seisukohalt – keskendumine ülesandele ja juhiste järgimine (need oskused on eriti tähtsad kooli-ealistele lastele), loovust arendab erinevate värvikombinatsioonide väljamõtlemine ning nuputamine, kuidas neid värvikombinatsione kasutada mustrite loomisel.

Sunshine Loom DELUXE meisterdamiskomplekt sisaldab:

  • meisterdamisratas koos tarvikute hoiustamiskohaga

  • läbipaistev kaas komplekti kaasaskandmise ja hoiustamise jaoks

  • 2 FB heegelnõela

  • 20 spetsiaalset vahetatavat FB ripatsit

  • 100 FB kinnituslüli
  • üle 3000 kõrge kvaliteediga, lateksivaba FB kummirõngast (heegelkummi)

  • juhend

DELUXE meisterdamiskomplektiga saab meisterdada kuni 100 käevõru või kaelakee. Kummirõngaid on võimalik eraldi juurde osta.

Rohkem õpetusi ja infot Sunshine Loom’i kohta leiad FriendlyBands Eesti lehelt.

FriendlyBands tooted on ühed vähestest turul olevatest kummirõngastest ja meisterdamiskomplektidest, mis on läbinud kõik laboratoorsed katsed, et toorained ning mänguasjad vastaksid nii USA kui Euroopa mänguasjadele seatud rangetele nõuetele ja oleksid tervisele ohutud (seda märgib ka karbil tähis CE).

 

Rohkem õpetusi ja infot Sunshine Loom’i kohta leiad FriendlyBands Youtube kanalilt.

https://www.youtube.com/channel/UCQfRw3fCvISkAyXI5a_G0hQ