Imetamispadi

Vali suurus:
Vali värvus:
Tavahind: 25.00 €
Kogus:   Lisa korvi
Kogus: 1
Imetamispadi
Kaubamärk: MinuSnuffy
Tootekood: 90456HL

Tegemist on beebidele mõeldud, pehme, ema käele asetatava peatoega. See teeb emal lapse imetamise/söötmise/hoidmise lihtsamaks. Tugi aitab lapsel ka suvel, ilma higistamata ema käele toetuda ja söömise/magamise/mõnulemise nauditavamaks muuta. Tuge saab kasutada ka turvahälli transportimiseks, ilma, et hälli sang kätt sooniks. Kuna peatugi on käelt eemaldatav krõpsuga siis on seda hea kinnitada ka vankri käesanga külge.
Toodet on võimalik reguleerida nii suuremaks kui väiksemaks. Reguleerimine käib krõpsude abil. Seega, enne lapse imetamist/hoidmist veendu, et peatugi oleks sulle mugavas suuruses.
Last hoides/imetades veendu, et lapse hingamisteed ei oleks kuidagi piiratud. Last hoides on oluline, et jälgiksid enda ja lapse jaoks mugavat asendit, mis on teile mõlemile ohutu. Toode ei ole mõeldud voodipadjana kasutamiseks. Kasutage toodet alati selleks ettenähtud otstarbel.

Kui imetamise aeg on ümber saanud, siis võid MinuSNUFFY imetamispatja kasutada autosõidul padjana, kinnitades selle krõpsuga endale sobivalt turvavöö külge. Sinu pikkade sõitude ja unematide lahutamatu kaaslane.

MinuSNUFFY Imetamispadi teenib Teid veel pikalt!

Tootega on kaasas tootmisriidejääkidest valmistatud mõnus kott, mis on mõeldud peatoe pakendamiseks, et seda oleks kerge endaga kõikjale kaasa võtta või kodus hoiustada.


Koostis: 100% puuvill, sisu polüester
Disainitud ja valmistatud Eestis