Lauamäng "Vikerkaar"

Tavahind: 17.00 €
Kogus:   Lisa korvi
Kogus: 2
Lauamäng "Vikerkaar"
Kaubamärk: Granna
Tootekood: 1142

Maailm on täis võrratuid elamusi, kui oskad märgata ja kasutada oma meeli. Nägemine, kompamine, maitsmine, kuulmine ja haistmine on meie asendamatud teejuhid teel läbi elu. Mida teravamad on meeled, seda põnevam on seiklus. Kuid nagu elus ikka - keegi ei sünni meistrina. Nii tuleb ka meeli arendada, et märgata ümbritsevat keskkonda ning selle võludest osa saada.

Milline maagiline värvidemäng ilmub taevasse, kui üheaegselt sajab vihma ja paistab päike! Justkui võluväel kerkib keset taevalaotust ideaalne vikerkaar, mis toob esile seitse kirgast värvi. Värvidemaailm on väga põnev, sest toonide varjundeid on meeletult palju. Kas Sina tead, milline näeb välja indigosinine ja kuidas see erineb ultramariinsinisest? Pane valmis oma nägemismeel ja valmistu osa saama värvidemaailma rikkalikust avastusretkest. 

VIKERKAAR on suurepäraselt hariv mäng lastele vanuses 3-10 eluaastat - väikelaps õpib tundma värve ja esemeid, mis meid igapäevaelus ümbritsevad. Lisaks leiab mänguga kaasas olevast brožüürist põnevat infot värvide kohta. VIKERKAAREL on mitu mänguvõimalust - värvidel põhinevat puslet kokku pannes õpib laps värve eristama ja neid nimetama; paide piltide üles otsimine nõuab head tähelepanuvõimet ja kiiret reageerimist; proovida tasub ka ulakamat varianti, kus värvid ei ole omal kohal. Põnevat ajaviidet leiavad endale nii pisemad kui suuremad lapsed. 

VIKERKAAR. MÄNG VÄRVIDEST on esimene mäng sarjast „Meeled“. Selle sarja teine mäng on NINA VASTU NINA. MÄNG LÕHNADEST.

Keel: eesti, vene
Soovitav iga: 3+
Mängijaid: 1-6
Keskmine mänguaeg: 30 min
Mõõdud: 27 x 19 x 5 cm