MiBe

Vanaema näputöö oskusega kasvasimegi üles, õmmeldes lastena oma nukukestele riideid. Kogemuste lisandudes valmisid kleidid meile endile, hiljem oma lastele, kes on kandnud meie enda disainitud ja valmistatud riideid.

 

Nii sündis aastal 2000 meie oma ettevõte - MiniBeebi. Eesmärk tegeleda edasi oma lemmikhobiga, kus fookuses on imearmsad beebid. Töö ja hobi käsikäes!-parim lahendus! Tänaseks on MiniBeebist saanud tööka ja edumeelse kollektiiviga ning rohkete koostööpartneritega ettevõte, mis disainib ja toodab kvaliteetseid beebiriideid. Märksõna on kvaliteet, sest selles ei tee me kunagi allahindlust. Tänu pikajalisele kogemusele beebiriiete valmistamisel kasutame oma kollektsioonides kõrge kvaliteediga looduslikke materjale, mis on nahasõbralikud, ei tekita allergiat ning kogu tootmisprotsess on säästvat - eetilist eluviisi arvestav. Tähelepanu all on ka mugavus, et lapse riietamine oleks emale kerge ja meeldiv lapsele. Materjalid on hea venivusega ja läbimõeldud praktilise disainiga, arvestades beebide erinevaid arenguetappe.

Hea meeleolu ja lõbusa tuju hoidmiseks kasutame rõõmsaid sõnumeid, värvilisi vallatuid mängulisi detaile ning südamega meisterdatud käsitöövidinaid. Need on toredaks kaaslaseks nii beebile, kui emmele-issile terve päeva vältel.

Meie tooteid kaunistavad tegelased valmivad Pärnu kunstnik Pusa sulest. Pusa on tunnustatud maalikunstnik ja illustraator, kes on lisaks paljudele isikunäitustele kirjutanud ja illustreerinud ka mitu raamatut. Aastal 2011 pälvis Pusa Pärnu kunsti aastapreemia.

 

We grew up following in our grandma’s footsteps, sewing clothes for our dolls already as kids. As we gained experience, we started making dresses for ourselves and later our kids, who have worn the clothes we have designed and made.

 

This led to the birth of our company, minibeebi, in the year 2000. Our aim is to do what we love most, while focusing on adorable babies. Combining our hobby with work – what could be better? By now minibeebi has grown into a hard-working and forward-thinking company with various cooperation partners that designs and manufactures high-quality baby clothes. The key word is quality, and we never lower our standards. Thanks to our long-term experience in making baby clothes, our collections use high-quality natural and skin friendly materials that don’t cause allergies. We strive for a sustainable and ethical approach in our entire production process. We also concentrate on comfort to make getting dressed as easy as possible for both mother and child alike. The materials are stretchy and have a practical design that considers the different stages of a baby’s development.

 

We use positive slogans, colourful and playful elements and fun handicraft detailing made with love to guarantee a good and happy mood. Our clothes are wonderful companions throughout the day for both the baby and the mommy and daddy alike.

 

Our products sport wonderful creatures created by the Pärnu artist Pusa. Pusa is an acknowledged painter and illustrator, who, in addition to several personal exhibitions, has written and illustrated a number of books. Pusa was awarded the Pärnu annual art award in 2011.

Püksid Valge Pääsuke

Tavahind: 24.20 €
Suurused: 50, 56, 80, 74, 68, 86, 62

Kleit/Bodi Valge Punane

Tavahind: 43.70 €
Suurused: 56, 80, 74, 68, 86, 62