Mondrago I - iseäralik draakon. Suur katsumus

Tavahind: 13.90 €
Kogus:   Lisa korvi
Kogus: 2
Mondrago I - iseäralik draakon. Suur katsumus
Kaubamärk: Helios
Tootekood: 5470

Mondrago on iseäralik draakon, kes ei suuda lennata ja on püsimatu, koperdab pidevalt ja purskab aevastades ninast tuld. Sellest hoolimata on ta lõbus seikleja ja ega jäta oma peremeest ja parimat sõpra Calet kunagi hätta. Cale ja tema sõprade Vibu, Casi ja Mayo lood on põnevad ja lustlikud, nende abil tutvud teistsuguse maailmaga, mis on fantastiline, seiklusterohke, üllatuslik ja saladuslik ning täis võikaid tegelasi.

 

Neli sõpra, kes üksteist eal ei jäta, ületavad üheskoos hirmud ja raskused ning aitavad oma teel kõige erilisemaid olendeid, keda sa ettegi ei oska kujutada.

***

Suur katsumus (I osa)

Cale sai 11-aastaseks ja Samarado küla traditsiooni kohaselt määras draakonipidaja Anton talle draakoni ja andis ülesande: viia loom lossi enne, kui kuu kõrgele taevasse jõuab. Aga Mondrago pole selline nagu Cale ootas: ta on hirmus suur ega suuda millelegi keskenduda ja kõige tipuks ei saa lennata! Kas säärane draakon aitab tal katsumuse ületada?

Õnneks saadavad Calet sel ohtlikul ja seiklusterikkal teel tema parimad sõbrad Vibu, Casi ja Mayo. Üheskoos seisavad nad silmitsi kurjamist Murdaga ja poisi isa, külavanem Wickenburgi, mõrtsukdraakonitega.

Millise saladusliku asja Mondrago lossist välja tormates põske peitis? Kas lapsed pääsevad eluga ja jõuavad lossist õigel ajal välja?

***

Kõigile seiklushimulistele lastele vanuses 8-11 aastat.

Ilmumisaasta 2015 ISBN 9789949554195
Tõlkija Saime Eiche Lehekülgi 144
Toimetaja Helen Laansoo-Hämarik Formaat 200x130 mm
Illustraator Pablo Pino Köide Pehme köide, lakkadega