Vippa nöörimismäng märgid

Tavahind: 12.60 €
Kogus:   Lisa korvi
Kogus: 3
Vippa nöörimismäng märgid
Kaubamärk: Vippa
Tootekood: 5828

MÄRGIMÄNG on käelist tegevust ehk peenmotoorikat arendav mänguasi. Laps saab värviliste paeltega punuda märgikujunditele erinevaid mustreid ja samas õppida liiklusmärke. Paelte abil õpib ta värve ja paelu kujunditesse punudes arendab silma ja käe koostööd. Peenmotoorika ja puutetundlikkus on olulised lapse tähelepanu, mälu, mõtlemise, ruumilise taju, koordinatsiooni, kujutlusvõime ja kõne arengus. Kõne areng sõltub otseselt sõrmede peene liikumise arengutasemest. Edaspidi aitab peenmotoorika väikelapsel paremini riietuda, joonistada ja kirjutada. Mäng on abiks lapsevanematele, lasteaia- ja kooliõpetajatele, kes hakkavad juba varakult lapsi iseseisvalt liikluses hakkama saamiseks ette valmistama. Selle mängu abil tekib lapsel ettekujutus erinevatest materjalidest ‒ vineer on kõva ja sile, pael pehme ja ümar.

Komplektis on 5 kujundit ja 10 värvilist nööri. Kujunditeks on liiklusmärgid: „Peatee“, „Anna teed“, „Ülekäigurada“, „Ringtee“ ja „Peatu ja anna teed“.

Mänguasja valmistamisel on kasutatud looduslikke materjale. Kujundid on valmistatud lihvitud vineerist ja need on kemikaalivabad.  Paelad on puuvillased. Mänguasi vastab Euroopa Liidu nõuetele ja on varustatud CE-märgisega. Mänguasja tuleb kasutada vastavalt kasutusjuhendile. Ohutuse tagamiseks tuleb kindlustada, et katki läinud mänguasi enam lapse kätte ei satuks.

Hoiatus: Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Pikk nöör. Poomisoht. Kasutada täiskasvanu järelvalve all.